PRACOWNICY - MOPS Brodnica

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

MOPS
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej: Alfred Józefiak
Zastępca Dyrektora: Ewa Kamińska
Kierownik sekcji opiekunek: Barbara Stańco
Główna księgowa: Wiesława Banaszewska
Kancelaria: Katarzyna Salama
Obsługa sekretariatu: Marta Motylińska 
________________________________________
Pracownicy socjalni:
1. Ciesielska Małgorzata
2. Ćwiklińska Karolina
3. Dąbrowska Beata
4. Hoga Barbara
5. Jędrzejczak Zdzisława
6. Kwiecińska Izabela
7. Lewandowska Ewa
8. Osińska Anna
9. Przebierała Barbara
10. Rochnowska Hanna
11. Ronkiewicz Małgorzata
12. Ryszawa Justyna
13. Sarnowska Hanna
14. Słupska Jolanta
! Pracownicy socjalni pracują w terenie w godzinach 10:00 – 13:00 !!!
________________________________________
Pracownicy zajmujący się dodatkami mieszkaniowymi:
1. Mierzyńska Dorota
2. Pieczyrak Elżbieta
3. Zagórska Kamila
________________________________________

Pracownik zajmujący się dodatkiem energetycznym:

1. Wiśniewska Kamila

________________________________________
Pracownicy zajmujący się świadczeniami rodzinnymi:
1. Kowalska Anita
2. Brodzińska Sylwia
3. Ziółkowska Sylwia
________________________________________
Pracownicy zajmujący się świadczeniami wychowawczymi:
1. Paluszkiewicz Katarzyna
2. Skowrońska Justyna
3. Kupferschmidt Natalia
________________________________________
Pracownicy zajmujący się funduszem alimentacyjnym:
1. Anzel Violetta
2. Retza Justyna 
Wnioski o przyznanie świadczeń rodzinnych oraz funduszu alimentacyjnego przyjmowane są codziennie.
________________________________________
Pracownik zajmujący sie stypendiami i zasiłkami szkolnymi
1. Dąbrowski Rafał
________________________________________
Starszy specjalista ds. pozyskiwania środków z Unii Europejskiej i zamówień publicznych
1. Tadeusz Kuroś
_______________________________________
Pracownicy działu księgowości:
1. Jarosz Lucyna
2. Klusiewicz Małgorzata 
3. Kilkowska Dorota 
________________________________________
Opiekunowie osób starszych pracujący w terenie
1. Arczyńska Danuta
2. Bednarczyk Maria
3. Górska Renata
4. Konojacka Janina
5. Kreńska Irena
6.Lewandowska Iwona
7. Liszewska Magdalena
8. Matuszewska Bernadeta
9. Meyer Wiesława
10. Marzec Bożena
11. Szablińska Bożena
12. Florkiewicz Wioletta
13. Świątkowska Ewelina
14. Tyczyńska Beata
15. Więckowska Sławomira
16. Głogowska Krystyna
17. Świniarska Anna
________________________________________
Dział Poradnictwa Rodzinnego

1. Małolepsza Bernadeta - specjalista pracy z rodziną - pedagog terapeuta
2. Jakubowska - Rżeńska Edyta - specjalista pracy z rodziną - pedagog terapeuta
3. Tyburska Danuta - psycholog
4. Kowalska Mirosława - psycholog
5. Sargalska Bożena - sekretarka
6. Gibas Agnieszka - asystent rodziny
7. Bejger Paulina - asystent rodziny
8. Tylicka-Grzywacz Inga - asystent rodziny
________________________________________

Pracownicy gospodarczy Ośrodka
1. Olszewska Aleksandra
2. Lewandowska Mariola
3. Grzywacz Alina

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego