PRACOWNICY - MOPS Brodnica

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

MOPS
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej: Alfred Józefiak
Zastępca Dyrektora: Katarzyna Paluszkiewicz

Kierownik sekcji opiekunek: Barbara Stańco
Główna księgowa: Wiesława Banaszewska
Inspektor Ochrony Danych: Rafał Dąbrowski, (www@mops.brodnica.pl)
Kancelaria: Katarzyna Salama
Obsługa sekretariatu: Edyta Komorowska
________________________________________
Pracownicy socjalni:

1. Ciesielska Małgorzata
2. Ćwiklińska Karolina
3. Dąbrowska Beata
4. Dąbrowska Marlena
5. Hoga Barbara
6. Jędrzejczak Zdzisława
7. Kwiecińska Izabela
8. Lewandowska Ewa
9. Osińska Anna
10. Przebierała Barbara
11. Rochnowska Hanna
12. Ronkiewicz Małgorzata
13. Ryszawa Justyna
14. Słupska Jolanta
15. Zarembska Martyna

! Pracownicy socjalni pracują w terenie w godzinach 10:00 – 13:00 !!!
________________________________________
Pracownicy zajmujący się dodatkami mieszkaniowymi i dodatkiem energetycznym:
1. Mierzyńska Dorota
2. Pieczyrak Elżbieta
3. Zagórska Kamila
________________________________________
Pracownicy zajmujący się świadczeniami rodzinnymi:
1. Kowalska Anita
2. Brodzińska Sylwia
3. Ziółkowska Sylwia
________________________________________
Pracownicy zajmujący się świadczeniami wychowawczymi:
1. Skowrońska Justyna
2. Wiśniewska Kamila
3. Kilkowska Dorota 
4. Katarzyna Michalska
________________________________________
Pracownicy zajmujący się funduszem alimentacyjnym:
1. Retza Justyna 
2. Kupferschmidt Natalia
Wnioski o przyznanie świadczeń rodzinnych oraz funduszu alimentacyjnego przyjmowane są codziennie.
________________________________________
Pracownik zajmujący sie stypendiami i zasiłkami szkolnymi
1. Dąbrowski Rafał
________________________________________
Starszy specjalista ds. pozyskiwania środków z Unii Europejskiej i zamówień publicznych
1. Tadeusz Kuroś
_______________________________________
Pracownicy działu księgowości:
1. Jarosz Lucyna
2. Klusiewicz Małgorzata 
3. Motylińska Marta
________________________________________
Opiekunowie osób starszych pracujący w terenie
1. Gałaś Anna
2. Bednarczyk Maria
3. Górska Renata
4. Konojacka Janina
5. Kreńska Irena
6.Lewandowska Iwona
7. Liszewska Magdalena
8. Matuszewska Bernadeta
9. Meyer Wiesława
10. Marzec Bożena
11. Szablińska Bożena
12. Florkiewicz Wioletta
13. Tyczyńska Beata
14. Więckowska Sławomira
15. Głogowska Krystyna
16. Świniarska Anna
17. Miszkiewicz Katarzyna
18. Kotarska Katarzyna
________________________________________
Dział Poradnictwa Rodzinnego

1. Małolepsza Bernadeta - specjalista pracy z rodziną - pedagog terapeuta
2. Jakubowska - Rżeńska Edyta - specjalista pracy z rodziną - pedagog terapeuta
3. Tyburska Danuta - psycholog
4. Kowalska Mirosława - psycholog
5. Sargalska Bożena - sekretarka
6. Gibas Agnieszka - asystent rodziny
7. Tylicka-Grzywacz Inga - asystent rodziny
8. Barcikowska Magdalena - KAL
________________________________________

Pracownicy gospodarczy Ośrodka

1. Grzywacz Alina
2. Rucińska Jolanta
3. Witkowska Agnieszka

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego